top of page

     Telšių lopšelio-darželio „Berželis“ „Viščiukų“ grupės vaikučiai (4–5 metų) su mokytojomis Aušra Jonkiene ir Regina Andrejauskiene kupini puikios nuotaikos ir susidomėjimo dalyvavo tarptautiniame projekte „Kartu paskaitykim knygelę“, kurio tikslas – skatinti šalies ir užsienio lietuvių vaikų skaitymą bei domėjimąsi lietuvių rašytojos Evelinos Daciūtės kūryba, ugdyti kūrybiškumo ir komunikavimo kompetencijas.

     Su vaikučiais pažiūrėjome ne tik filmuką „Alkanos sraigės“, bet ir apžiūrėjome tikrą sraigę, kurią augina „Voveriukų“ grupės vaikučiai. Visą savaitę skaitėme knygelę „Meškių istorijos. Svajonių sodas“. Piešėme, lipdėme, aplikavome meškučius. Savaitę užbaigėme nuotaikinga „Meškučių dienele“. Vaikai iš namų atsinešė savo mylimus meškučius, su kuriais ne tik žaidė, skaitė, bet ir miegojo pietų miegelį.

      Šis puikus projektas, tai startas pradėti aktyviau bendradarbiauti su tėveliais, kviečiant juos atvykti į mūsų grupę ir visiems vaikučiams ne tik paskaityti knygelę, bet ir papasakoti apie savo darbelį, pamokyti mus kažko naujo, įdomaus. Ačiū mus aplankiusiai Džiugo mamytei Renatai!

bottom of page