Kviečiame Telšių rajono savivaldybės tėvelius dalyvauti programoje „Neįtikėtini metai" (The Incredible Years®)! Programa yra skirta tėvams/įtėviams/globėjams, auginantiems 3–6 metų amžiaus vaikus, turinčius elgesio ir emocijų sunkumų. Programa įgyvendinama daugiau nei 20 pasaulio šalių, moksliniais tyrimais įrodytas ilgalaikis jos efektyvumas. Programa padeda tėvams:

 • išmokti pažinti savo ir vaiko jausmus,

 • geriau suprasti vaiko elgesį ir elgesio sunkumų priežastis,

 • įsigilinti ir taikyti veiksmingus vaiko netinkamo elgesio valdymo būdus,

 • išmokti efektyviai nustatyti ribas, taisykles ir sėkmingai naudoti paskatinimų sistemą,

 • išmokti, kaip ugdyti vaiko savireguliacijos įgūdžius ir kaip padėti vaikui kurti pozityvius santykius su kitais,

 • tobulinant tėvystės įgūdžius, labiau pasitikėti savimi,

 • stiprinti ryšį su vaiku, mėgautis kartu praleistu laiku,

 • suteikti pagalbą savo vaikui ir padėti jam jaustis geriau.

 

Savivaldybėje planuojama nuotolinė tėvų grupė.

Daugiau apie Programą galima paskaityti čia:

https://neitiketini-metai.lt/tevams-apie-programa/

 

Registruotis į tėvų grupes galima čia:

https://neitiketini-metai.lt/savivaldybes-dalyvaujancios-projekte/telsiu-savivaldybe/

 

 

Tėvų grupės vadovių kontaktai:

Vitalija Sabeckienė, tel. 8 659 04994

Renata Kalnikaitė, tel. 8 659 04814

SAUSIO 13-OJI TELŠIŲ LOPŠELYJE-DARŽELYJE "BERŽELIS"

 

SAUSIO 1-OJI – LIETUVOS VĖLIAVOS DIENA

Sausio 1-ąją minima Lietuvos vėliavos diena. Logopedė Jolanta su „Viščiukų“ grupės ugdytiniais: Vilandu, Augustu, Emiliju, Vakare ir Tinu, prisijungė prie Respublikinės ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų virtualios akcijos – parodos „LIETUVOS TRISPALVĖ“.

TELŠIŲ LOPŠELIO-DARŽELIO „BERŽELIS“ ,,RIEŠUTĖLIŲ“ GRUPĖS VAIKAI IR ADVENTO KALENDORIUS

 

„Nykštukų akademijos“ edukatorių komanda prieš šventes parengė užduočių vaikams priemonę – Advento kalendorių, kurį tėvelių pagalba parūpinome ,,Riešutėlių“ grupės vaikams. Tai kūrybingos, lavinančios, supažindinančios su Kalėdų tradicijomis ir papročiais užduotys.

Telšių lopšelio-darželio „Berželis“ ,,Riešutėlių“ grupės vaikai, lydimi mokytojos Reginos ir mokytojos padėjėjos Rožės, aplankė Katedros aikštę ir biblioteką.

Vaikai grožėjosi dvikamiene Katedros aikštėje papuošta Kalėdų egle ir domėjosi Prakartėle. K. Praniauskaitės bibliotekos vaikų literatūros skyriuje apžiūrėjo kūrybinio projekto ,,Gerumo delnai“ parodą, rado savo pieštus delniukus.

Telšių lopšelio-darželio „Berželis“ „Voveriukų“ grupės tercetas: Sofija, Taja ir Aleksas bei muzikos vadovė Rasa, su dainele „Ačiū Dievuliui“ dalyvauja dviejuose respublikiniuose ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo festivaliuose: „Dainuoju su mokytoju, mama, tėčiu, sese, broliu, draugais...“ ir Advento giesmių ir Kalėdinių dainų „Angelo sparnas“.

Patys mažiausi Telšių lopšelio-darželio „Berželis“ „Obuoliukų“ grupės vaikučiai davė šaltukui darbo. Kartu su mokytoja Sonata, pridėjo į indelius įvairių smulkmenų ir, užpylę vandeniu, paliko per naktį lauke ant palangės.

Telšių lopšelio-darželio „Berželis“ „Riešutėlių” grupės vaikai dalyvavo Telšių rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojų metodinio būrelio organizuotame projekte ,,Herbas vaiko akimis“, skirtame Telšių miesto 230-ųjų metinių paminėjimui. 

Telšių lopšelio-darželio „Berželis“ „Voveriukų“ grupės vaikučiai, drauge su mokytoja Asta, smagiai padirbėjo. Žiema – ledų metas. Tad „voveriukai“ pasigamino pačių skaniausių, spalvingiausių, saldžiausių ir šalčiausių ,,ledų“. O kad visai nesušaltų, dar pasidarė ir po ,,puodelį arbatos“.

Telšių lopšelio-darželio „Berželis“ erdvėse sužibo širdies šilumos ugnelės. Ačiū visiems, kurie pasidalino šia šiluma.

ADVENTO LAUKIMAS

Vėl sudegė metai. sutirpo lyg žvakė...

Ir stovim nustebę, sumišę, apstulbę:

Ar viską padarėm, ar viską pasakėm,

Ar kantriai kentėjom, ar stipriai mylėjom,

Neklupom, neklydom ir kaltę atleidom?

Vėl geidžiame būti, svajoti ir kurti,

Ieškoti sau laimės, suteikti palaimos,

Visiems, kuriuos mylim,

Visiems, kas mus myli...

SAULĖTAS IR SMAGUS BIRŽELIS LOPŠELYJE-DARŽELYJE „BERŽELIS“

 

Mes, darželio „Berželis“ birželio mėnesio komanda, stengėmės, kad ugdytinių diena darželyje būtų įdomi, skatinanti tyrinėti, pastebėti, aktyviai ir saugiai veikti, grūdintis, ugdytis socialiai. Palankus oras leido pramogauti:  kūrybiškai  paminėjome Vaikų gynimo ir Rasos (Joninių) dienas, aktyviai sportavome ne tik darželio teritorijoje, bet ir miesto stadione.

TELŠIŲ LOPŠELIO-DARŽELIO „BERŽELIS“ DIREKTORĖS PAREIGAS PRADĖJO EITI

REGINA LUKAUSKIENĖ

 

Gegužės 11 dieną įvyko konkursas laisvoms Telšių lopšelio-darželio „Berželis“ direktoriaus pareigoms eiti. Atranką laimėjo Regina Lukauskienė. Naujoji lopšelio-darželio „Berželis“ direktorė pareigas pradėjo eiti birželio 1 d. Tarptautinę vaikų gynimo dieną.

SUSITIKIMAS SU TELŠIŲ APSKRITIES VYRIAUSIOJO POLICIJOS KOMISARIATO PAREIGŪNŲ KOMANDA, BEI JŲ DRESUOTAIS ŠUNIMIS

 

Vieną gražų gegužės rytą Telšių lopšelį-darželį „Berželis“ aplankė netikėti svečiai – Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnų komanda su dresuotais šunimis. Policijos kinologas Tomas Taurinskis su savo augintiniais pademonstravo, kaip šunys vykdo įvairiausias komandas, kurias nurodo jo šeimininkas.

PRIEŠMOKYLINUKŲ IŠVYKA PRIE ILGIO EŽERO

 

Nuostabų gegužės 31 dienos rytą priešmokyklinės ,,Kiškučių“ grupės vaikai su mokytojomis, užbaigdami mokslo metus, mokykliniu autobusiuku išvyko prie Ilgio ežero. Vaikai nužingsniavo apie 5000 žingsnių. Bet keliavo ne paprastai, o turėdami užduotį – būti sekliais ir gamtoje surasti tam tikrus objektus.

PAVASARINĖ TALKA – GYVENKIME DAR GRAŽIAU!

 

Sakome AČIŪ visiems Telšių lopšelio-darželio „Berželis“ bendruomenės nariams, kurie prisidėjo prie šios pavasarinės talkos ir padėjo pasiekti pagrindinį tikslą – susitvarkyti darželio teritoriją, bei paruošti smėlio dėžes privežant į jas smėlio.

KONKURSAS „UŽKANDŽIŲ FIESTA“

 

 

Moksliniais tyrimais įrodyta, užkandžiai tarp valgių yra būtini, kad būtume sotūs, o medžiagų apykaita būtų aktyvi. Žinoma, svarbu pasirinkti sveikus ir subalansuotus užkandžius. Tradiciniai naudingi sveiki užkandžiai yra vaisiai, daržovės, pilno grūdo batonėliai, vaisiai.

TELŠIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „BERŽELIS“ DALYVAVO APLINKOSAUGINIAME PROJEKTE

 

Telšių lopšelio-darželio „Berželis“ bendruomenė prisijungė prie aplinkosauginio projekto „Kartu už žalesnį rytojų“, kurį organizavo Telšių moterų LIONS klubas. Šio projekto tikslas –  įtraukti vaikus į aplinkosauginę veiklą ir ugdyti aplinkai draugišką bei jautrią ateities kartą.

KONKURSAS „MANO ŽALIOJI PALANGĖ“

 

Telšių Lopšelio-darželio „Berželis“ bendruomenė aktyviai dalyvavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro ir Vilniaus universiteto botanikos sodo organizuojamame ekologiniame konkurse „Mano žalioji palangė“. Konkurso dalyviai sudarė palangių apželdinimo planus ir grupėse įsirengė žaliąsias palanges.

DOVANOS „VAISIŲ IR DARŽOVIŲ BEI PIENO IR PIENO PRODUKTŲ VARTOJIMO SKATINIMO VAIKŲ UGDYMO ĮSTAIGOSE“

 

Dalyvaudami „Vaisių ir daržovių bei pieno ir pieno produktų vartojimo skatinimo vaikų ugdymo įstaigose“ programoje sulaukėme smagių dovanų tai yra ugdomųjų kortelių žaidimų: „Maitinkis sveikai ir atsakingai“, „Daržas“, „Kaip atsirado ant stalo“, „Vaisių kelionė“.

TELŠIŲ LOPŠELIO-DARŽELIO „BERŽELIS“ TERITORIJĄ PASIPILDĖ DVIEM VAISMEDŽIAIS

 

Šį pavasarį VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra kartu su Žemės ūkio ministerija pratęsė kriaušių ir obuolių medelių sodinimo akciją darželiuose. Ši akcija įgyvendinama pagal Vaisių ir daržovių, pieno ir pieno produktų vartojimo skatinimo Lietuvos ikimokyklinio bei pradinio ugdymo įstaigose bei darželiuose programą, kuriai suteikiama Europos Sąjungos parama.

„SVEIKATIADOS  ŠOKIO  VIRUSAS“

 

Telšių lopšelio darželio „Berželis“ vaikai dalyvavo šauniame  konkurse – „Sveikatiados šokio virusas“.

ŠV. VELYKŲ LAUKIMAS, BEI ATVELYKIO ŠVENTĖ TELŠIŲ LOPŠELYJE-DARŽELYJE „BERŽELIS“

VELYKOS – gamtos atbudimo, pavasario džiaugsmo ir linksmybių šventė. Ją galime vadinti Didžiąja Pavasario švente.  Telšių lopšelyje-darželyje „Berželis“ visas šis laikotarpis buvo pilnas įvairiausių veiklų, todėl grupės virto tikromis kūrybinėmis dirbtuvėlėmis: mažieji su mokytojomis bei draugais dalinosi idėjomis, kaip marginti kiaušinius, klijavo, karpė, lipdė, piešė.

DRAUGIŠKOJI OLIMPIADA „DRAMBLYS“ 2021

 

2021 m. kovo 22 dieną startavo jau trečius metus vykstanti „Draugiškoji SEU olimpiada „Dramblys“, kurią organizuoja VšĮ „Pozityvaus ugdymo institutas“, Lietuvos Socialinio emocinio ugdymo asociacija, VšĮ „Šiuolaikinių inovacijų diegimo ir kompetencijų ugdymo centras”.

PASAULINĖ ŽEMĖS DIENA

Pasaulinė Žemės diena – viena svarbiausių ir gražiausių aplinkosaugos švenčių Lietuvoje, kuri suvienija visus žmones bendram rūpesčiui dėl mūsų visų namų. Šią dieną ateina pavasario lygiadienis – dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio kampeliuose. Kovo 22-ąją Žemės dieną minėjo ir Telšių lopšelio-darželio „Berželis“ bendruomenė.

ŠV. JUOZAPO DIENOS MINĖJIMAS TELŠIŲ L/D ,,BERŽELIS“

 

Kaip ir kasmet kovo 19-ąją dieną – Telšių lopšelio-darželio ,,Berželis“ bendruomenėje pagerbiami aptarnaujančio personalo žmonės. Jiems šią dieną buvo skiriamas administracijos dėmesys ir vaikučių dovanėlės bei muzikinis sveikinimas.

„SVEIKA, SAULYTE!“

Šią savaitę Telšių lopšelis-darželis „Berželis“ jungiasi prie socialinės gerumo akcijos, skirtos Pasaulinei Dauno sindromo dienai paminėti „Sveika, Saulyte“, todėl lopšelio-darželio languose nušvito saulutės.

„IŠ DAINELIŲ IŠ DAINŲ VAINIKĄ LIETUVAI PINU“

 

Savo tėvams, seneliams, proseneliams esame be galo dėkingi, kad šiandieną gyvename taikioje, laisvoje ir nepriklausomoje Lietuvoje. Esame tauta su gražiomis, giliomis etninėmis tradicijomis, kultūra, kurią esame perėmę iš kartos į kartą ir pagarbiai ją saugome, perduodami augančiai kartai. Iš mažų širdelių skambanti liaudiška daina – didžiausia dovana Tėvynei Lietuvai.

LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENA

 

Telšių lopšelyje-darželyje „Berželis“  buvo paminėta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. Tokia proga visi susirinkome edukacinėje lauko klasėje, kur pakiliai nusiteikę sugiedojome Lietuvos valstybės himną, padainavome daineles Lietuvai.

„TU PATI GRAŽIAUSIA, MANO LIETUVA!“

Respublikinė ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų virtuali kūrybinių darbų paroda „Tu pati gražiausia, mano Lietuva!“, skirta Vasario 16-ąjai paminėti. Kūrybinių darbų parodą organizavo Šilutės lopšelis-darželis „Gintarėlis“.

KALBOS SAVAITĖ DARŽELYJE

 

Vasario 22–26 dienomis darželyje vyko Kalbos savaitė, skirta Lietuvių kalbos dienai paminėti.

Jau šeštus metus tradiciškai Telšių lopšelis-darželis „Berželis” jungiasi prie iniciatyvos, kurią organizuoja Valstybinė kalbos inspekcija, ir mini Lietuvių kalbos dieną. Todėl visa savaitę buvo organizuojamos įvairios veiklos skirtos lietuvių kalbai puoselėti. Logopedė J. Mockevičienė visą savaitę vykdė kalbos žaidimų rytmečius. Jų metu vaikai atliko artikuliacinio aparato mankšteles, miklino pirštukus, mokėsi pasakų be galo, greitakalbių. Ypač daug dėmesio buvo skiriama smulkiajai motorikai lavinti, nes smulkiosios motorikos lavinimas ypatingai svarbus kalbos tobulėjimui.

RESPUBLIKINIS INTERAKTYVUS KŪRYBINIS PROJEKTAS ,,Z-Ž IŠTARK MUS AIŠKIAI“

 

Telšių lopšelio-darželio „Berželis“ logopedė Jolanta Mockevičienė ir „Varliukų“ grupės ugdytinis Kajus Adomavičius, dalyvavo respublikiniame interaktyviame kūrybiniame projekte „Z-Ž ištark mus aiškiai“. Projektą organizavo Panevėžio l/d „Dobilas“. Kūrybinio projekto tikslas – ugdyti vaikų taisyklingą garsų tarimą bei rišliąją kalbą, įtraukiant juos į aktyvią kūrybinę veiklą, skatinančią vaizduotę ir kūrybiškumą.

PAUKŠTELIAI IR ŽVĖRELIAI ŽIEMĄ

 

Ne visi paukšteliai žiemoti išskrenda į šiltus kraštus ir ne visi žvėreliai užmiega žiemos miegu. Šią žiemą užklupus šalčiams ir sniegui,  Telšių lopšelio-darželio „Berželis“ vaikai ir mokytojos nusprendė pasirūpinti mažaisiais sparnuočiais ir miško gyventojais.

EKSPERIMENTUOJAME IR ŽAIDŽIAME

 

Šiais metais žiema nepagailėjo sniego, taip suteikdama vaikams daug džiaugsmo ir pramogų. Tačiau jiems kilo ir daug klausimų, į kuriuos nutarėme kartu ieškoti atsakymų eksperimentuodami. Dvi savaites darėme įvairiausius bandymus su sniegu ir vandeniu. Taip išsiaiškinome: ar sniegas tirpsta šiltoje patalpoje. Kokiame vandenyje sniegas greičiau tirpsta (šiltame ar šaltame)? Kas skęsta, o kas plaukia?

VASARIO 16-OSIOS ŠVENTĖ DARŽELYJE

 

Vasario 16-oji – išskirtinė data valstybės istorijoje, liudijanti Lietuvos laisvės ir nepriklausomybės siekius. Ši diena – mūsų vienybės, valstybingumo atkūrimo ir išsaugojimo simbolis, neatsiejamas nuo pagarbos savo tautos istorijai ir kiekvienam, kovojusiam už galimybę šiandien laisvai švęsti šį didingą įvykį. Todėl Telšių lopšelis-darželis „Berželis“ šiai Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai ruošėsi ypatingai.  Papuošėme lopšelio-darželio aplinką: dabinome grupės langus trispalviais akcentais, vaikai kartu su mokytojomis konstravo pilis, gamino trispalvius paukštelius, kūrė lietuviškas juostas, piešė piešinėlius Lietuvai.

„OBUOLIUKŲ“ GRUPĖS ŽIEMA

Skrieja snaigės į šalis

Kai „Obuoliukai“ brenda per pusnis

Pėdų takelius aplink paliekam

Rankomis ir kibirėliais semiam sniegą.

Statome namus gražiausius,

O besmegenis iš visų šauniausias.

 

Milda Kuizinienė,

 ikimokyklinio ugdymo mokytoja

ŽIEMOS DOVANOS

 

Nuostabus metų laikas – žiema. Sniegas, pūga ir ledas be galo daug džiaugsmo suteikia vaikams. Nors pasaulį gąsdina pandemija, bet ši žiema mus lepina savo dovanomis, ypač vaikus. O ką šią puikią žiemą veikia Telšių l/d ,,Berželis“ priešmokyklinukai? Didžioji dalis vaikų saugiai mokosi ir laisvalaikį leidžia su tėveliais namuose. Vaikai, kurių tėveliai dirba, mokosi ir laisvalaikį leidžia darželyje.

TELŠIŲ LOPŠELIO-DARŽELIO „BERŽELIS“ VAIKUČIAI DŽIAUGIASI ŽIEMA

Kol snaigės ir šaltukas vis dar lopė žiemos skrebučius, „Varliukų“ grupės vaikučiai skubėjo džiaugtis sniegu. Apsirūpinę tinkama apranga, pasikartoję saugaus žaidimo lauke žiemos metu taisykles, lipdėme besmegenius, žaidėme „sniego mūšius“, lipdėme gniūžtes ir mėtėme į taikinius, braidėme po pusnis, tyrinėjome sniego savybes, rastus pėdsakus sniege ir pan.

„ŽAIDIMAI MOKO”

 

            Telšių lopšelio-darželio „Berželis“ vaikučiai su logopede Jolanta Mockevičiene dalyvavo projekte „Ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų įvairių kompetencijų ugdymas, panaudojant žaidimą, patyriminį ugdymą ir psichomotorinę veiklą“. Sakoma, jog emocijos nuspalvina dieną, todėl mokytojų vienas iš tikslų – palaikyti gerą vaikų nuotaiką.

„SPALVOTI BESMEGENIAI“

 

        Vieną tokią šaltą, bet ypatingai baltą žiemos dieną mokytoja Asta Šalkauskienė su „Voveriukų“ grupės vaikučiais sugalvojo ,,kitokių“ užsiėmimų. Pasikvietė ŽIEMĄ į grupę.

„PUSRYČIAI MADINGA!”

        Moksliniais tyrimais įrodyta, kad maistas turi didžiulė reikšmę sveikatai. Vaiko atminčiai, savijautai, susikaupimui  ir  emocinei būsenai  yra itin  svarbūs sveiki pusryčiai. Nevisi vaikai mėgsta pusryčiauti, tačiau pusryčiauti būtina. Nuo naudingų ir maistingų pusryčių prasideda pilnavertė vaikų mityba. Pusryčių valgymas iškart atsikėlus ar rytinis skubėjimas, gali būti viena iš priežasčių, kodėl vaikai nenori valgyti ryte. Labai svarbu, kad pusryčiams būtų skiriama pakankamai laiko, vaikai valgytų ramiai ir neskubėdami. Kaip paskatinti vaikus pusryčiauti? Telšių lopšelio-darželio „Berželis“ mokytojų padėjėjos priėmė iššūkį „Pusryčiai madinga“ ir noriai įsijungė į veiklą, kad parodytų vaikams, kokie puikūs ir skanūs gali būti pusryčiai.

„ATMINTIS GYVA, NES LIUDIJA“

 

         Ankstus sausio 13-osios rytas Telšių lopšelio-darželio „Berželis“ bendruomenėje prasidėjo visuotine pilietine akcija „Atmintis gyva, nes liudija", kurios metu dešimčiai minučių buvo užgesintos šviesos ir languose uždegtos žvakelės tragiškiems 1991 m. sausio 13-osios įvykiams atminti.

TELŠIŲ LOPŠELIO-DARŽELIO „BERŽELIS“ TARPTAUTINIAME IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGŲ APLINKOSAUGOS PROJEKTE „EGLUTĘ GAMINU PATS“

 

            Telšių lopšelio-darželio „Berželis“ logopedė Jolanta Mockevičienė ir priešmokyklinės „Riešutėlių“ grupės ugdytinis Matijus Zaveckis dalyvavo Kupiškio vaikų lopšelio-darželio „Saulutė“ organizuotame tarptautiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų aplinkosaugos projekte „Eglutę gaminu pats“. Projekto tikslas – plėtojant aplinkosaugos idėjas, skatinti saikingą vartotojiškumą, ugdyti kūrybinę iniciatyvą ir meninius gebėjimus, naudoti natūralias medžiagas sumanymams įgyvendinti.

ATSISVEIKINIMAS SU KALĖDŲ EGLUTE

Kad ir kaip bebūtų gaila, ateina laikas, kai metas atsisveikinti su Kalėdiniu laikotarpiu, taip pat ir su gražiąja žaliaskare eglute. Tradiciškai Telšių lopšelyje-darželyje „Berželis“ Trijų karalių diena būdavo minimos žiemos švenčių pabaigtuvės, kai visų grupių vaikai būdavo sukviečiami į šventę.

TELŠIŲ L/D ,,BERŽELIS“ VAIKAI ,,PASAKŲ IŠŠŪKYJE 2020“

 

,,Jei norite, kad jūsų vaikai būtų protingi, skaitykite jiems pasakas. Jei norite, kad jūsų vaikai būtų dar protingesni, skaitykite dar daugiau pasakų“. Ši mintis priskiriama ne kam kitam, o vienam didžiausių pasaulio protų – A. Enšteinui. Pasaulio fizikos genijus iš tiesų vaizduotei skyrė pirmesnę vietą nei faktinėms žinioms, nes kiekvieno žinios turi ribas, o tuo tarpu vaizduotė – beribė. Būtent todėl, jo manymu, pasakos yra labai svarbus elementas vaiko vystymuisi – tik fantazuoti gebantis žmogus gali išgalvoti tai, ko dar nėra, ir taip leisti sau ir pasauliui veržtis pirmyn.

ANTRAS MĖNUO SU „FUTBOLIUKO“ PROJEKTU

 

Baigėsi antras mėnuo, kai dalyvaujame futboliuko projekte. Šį mėnesį vaikai toliau mokėsi varyti kamuolį tiesiai, į šoną. Tik labai gaila, kad dabartinė situacija neleido susitikti su kitos grupės „futboliuko“ dalyviais ir parungtyniauti tarpusavyje.

PROJEKTAS „ŽAIDIMAI MOKO” TELŠIŲ LOPŠELYJE-DARŽELYJE „BERŽELIS“

 

Telšių lopšelio-darželio ,,Berželis“ vaikučiai su logopede Jolanta toliau keliauja atradimų, bandymų ir tyrinėjimų labirintais. Tęsiasi projektas ,,Ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų įvairių kompetencijų ugdymas, panaudojant žaidimą, patyriminį ugdymą ir psichomotorinę veiklą“.

Padėka Telšių lopšeliui-darželiui "Berželis" už Tarptautinės tolerancijos dienos minėjimą įstaigoje. 

SAUSIO MĖNESĮ...

Judrūs žaidimai, naudojant interaktyvias grindis edukacinėje vidaus klasėje.

Tyrinėjimai, eksperimentai, kūrybiniai ieškojimai lauko erdvėse.

Visą mėnesį
Visą mėnesį

"Kiškučių", "Riešutėlių", "Varliukų" ir "Viščiukų" grupių emocinės programos "Kimochis" įgyvendinimas.

© 2016 Telšių lopšelis-darželis "Berželis"

1/36
Bendruomenės savitumas

SVEIKAS, TYRINĖJANTIS, POZITYVUS VAIKAS,

ugdomas:

 • netradicinėse edukacinėse erdvėse;

 • naudojant sukauptas sveikatos stiprinimo, pramogines, eksperimentines, edukacines priemones;

 • per kryptingai plėtojamą patirtinį ugdymąsi;

 • per visos bendruomenės pozityvią komunikaciją ir komandinį darbą.