Kviečiame Telšių rajono savivaldybės tėvelius dalyvauti programoje „Neįtikėtini metai" (The Incredible Years®)! Programa yra skirta tėvams/įtėviams/globėjams, auginantiems 3–6 metų amžiaus vaikus, turinčius elgesio ir emocijų sunkumų. Programa įgyvendinama daugiau nei 20 pasaulio šalių, moksliniais tyrimais įrodytas ilgalaikis jos efektyvumas. Programa padeda tėvams:

  • išmokti pažinti savo ir vaiko jausmus,

  • geriau suprasti vaiko elgesį ir elgesio sunkumų priežastis,

  • įsigilinti ir taikyti veiksmingus vaiko netinkamo elgesio valdymo būdus,

  • išmokti efektyviai nustatyti ribas, taisykles ir sėkmingai naudoti paskatinimų sistemą,

  • išmokti, kaip ugdyti vaiko savireguliacijos įgūdžius ir kaip padėti vaikui kurti pozityvius santykius su kitais,

  • tobulinant tėvystės įgūdžius, labiau pasitikėti savimi,

  • stiprinti ryšį su vaiku, mėgautis kartu praleistu laiku,

  • suteikti pagalbą savo vaikui ir padėti jam jaustis geriau.

 

Savivaldybėje planuojama nuotolinė tėvų grupė.

Daugiau apie Programą galima paskaityti čia:

https://neitiketini-metai.lt/tevams-apie-programa/

 

Registruotis į tėvų grupes galima čia:

https://neitiketini-metai.lt/savivaldybes-dalyvaujancios-projekte/telsiu-savivaldybe/

 

 

Tėvų grupės vadovių kontaktai:

Vitalija Sabeckienė, tel. 8 659 04994

Renata Kalnikaitė, tel. 8 659 04814

Judėkit mergaitės, judėkit berniukai.

Judėkit linksmai ir rimtai.

Judėk - nesustoki, judėt - nebijoki,

JUDUMO SAVAITĖ nūnai.

Vasara baigės, ėjo praėjo... Ir vėl į darželį vaikai skubėjo. Kas su didele šypsena, kas su ašaromis akyse, suklijavę savo emocijas ant „Berželio“, laikydami dideles gėlių puokštes, susitiko su grupės mokytojomis ir mokytojų padėjėjomis.

„KAREIVIŠKA VASARA”

 

Rugpjūčio 17 d. Telšių lopšelio-darželio ,,Berželis” vaikus aplankė jaunesnysis eilinis M. Banys iš Radviliškio ,,Kunigaikščio Margirio bataliono”.

Po šventinio savaitgalio darželio darbuotojai kartu su vaikais prisiminė vasaros ir rudens sandūros šventę – Žolinę, kada lietuviai dėkodavo už užaugintą daržovių, uogų, javų ir arbatžolių derlių, pindavo gėlių vainikus, šokdavo ir dainuodavo.

Saulėtą penktadienio rytą mažieji „Obuoliukai“ ir „Kiškučiai“ kartu su mokytoja Sonata ir mokytojos padėjėja Vilma išsiruošė į penktadienio pikniką. Pikniko metu nusprendėme „įdarbinti“ saulę  – kol mes žaidėme ji mums „virė“ mėtų arbatą, kurią vaikučiai skanavo baigiantis piknikui.

DŽIUGIOS LIEPOS AKIMIRKOS TELŠIŲ LOPŠELYJE-DARŽELYJE „BERŽELIS“

 

Vasaros metu vaikai daug laiko praleidžia lauke, todėl darželyje stengėmės sudaryti sąlygas vaikų saviraiškai, prigimtinių gebėjimų raiškai. Skatinome vaikus domėtis nuostabia mūsų gamta, tyrinėti, užuosti, pastebėti...

VALSTYBĖS (KARALIAUS MINDAUGO KARŪNAVIMO) DIENOS PAMINĖJIMAS

TELŠIŲ LOPŠELYJE-DARŽELYJE „BERŽELIS“

 

Liepos 5 dienos rytą vaikai į darželį rinkosi pasipuošę, nepamiršo ir tautinės atributikos. Sugiedoję Tautinę giesmę, šventinio rytmečio metu, vaikai sužinojo, kodėl švenčiama ši diena. Susipažino su karaliaus Mindaugo gyvenimo istorija. Viktorinos metu, stengėsi atpažinti Lietuvos pilis, dalinosi įspūdžiais tie, kurie jose lankėsi.  Vaikai sužinojo, kad dar ir dabar yra valstybių, kurias valdo karaliai.

Joninės (Rasos) – viena svarbiausių Rėdos rato švenčių, švenčiama nuo senų senovės iki šių dienų, neaplenkė ir mūsų darželio. Joninių tradicijos, apeigos, užkalbėjimai, dainos, siejamos su žmogaus laime, sveikata, sėkme, įvairių galių įgijimu, žolynų magija.

Telšių lopšelio-darželio  ,,Berželis“ priešmokyklinio amžiaus vaikų ansamblis dalyvavo Telšių rajono Vaikų dainų ir šokių šventėje „JEI BŪSI TU – BŪSIU AŠ“.

Vaikų gynimo diena. Telšių lopšelyje-darželyje "Berželis".

Visus metus vaikai ir jų mokytojos aktyviai dalyvavo LFF organizuotame projekte „Futboliukas 2021–2022“. Vaikams labai patiko mokytis futbolo kamuolio varymo, perdavimo ir kt. elementų, žaisti futbolą su grupės ar darželio draugais.

„Varliukų“ ir „Viščiukų“ grupės vaikai kartu su logopede Jolanta ir mokytoja Stasele, dalyvavo Tarptautiniame projekte „Jie mieli, bet skirtingi ir ne visi laimingi“, kuris skatino ugdytinių empatiją rūpinantis silpnesniais, atkreipiant dėmesį į šių dienų ekologines problemas.

Dar vieni metai prabėgo, dar vieni šiek tiek ūgtelėję vaikai palieka savo pirmąją ugdymo įstaigą. Džiugu, kad tėveliai suteikė galimybę prisiliesti prie jų kūrinių ir liūdna, nes atsisveikinimas visada yra jautrus. Gero kelio jums, mūsų mažieji „beržiukai“.

Susitikimas su „Telšių uodegėlės“ gyventojais. Mokomės mylėti ne tik savo augintinius, bet ir pasirūpinti beglobiais gyvūnais. Gera daryti gėrį. Gera padėti silpnam.

Daugumai žmonių šeima – tai saugumo, laimės ir sveikatos vieta. O sveikata – tai ir sportas. 2022 metais gegužės 18 dieną darželyje vyko šeimos ir sporto šventė, skirta Tarptautinei šeimos dienai paminėti. Šventę pradėjo ir susirinkusius pasveikino direktorė Regina Lukauskienė. Darželio ugdytinio Simo mama, kineziterapeutė Odeta pravedė mankštą darželio bendruomenei. Džiugių emocijų suteikė pasirodžiusi kengūra (mokytoja Milda), kuri su visais sportavo.

Darželio pedagogių sukurta daina „Esu truopnus žemaitis“ atliekama visos bendruomenės dalyvauja dviejuose respublikiniuose festivaliuose, kurie skirti šeimos dienai. Pirmasis festivalis, kuriame dalyvaujama jau antrą kartą, „Skamba dainos tėviškėlėj – dainuoja mūsų šeimynėlė 2022“ ir „Mano šeima – mano tvirtovė“ .

Vieną gražią, saulėtą balandžio savaitę į „Varliukų“ ir „Riešutėlių“ grupes atkeliavo lagaminas, kuriame gyveno meškutė, vardu Meška Teška. Meška visą savaitę vaikus mokė „rokuotes žemaitišką“, sukti užduočių ratą ir atlikti išsuktas užduotis. Nepasiklysti tarp žemaitiškų žodelių ir užduočių vaikams padėjo mokytojos Aušra ir Rasa.

Telšių lopšelio-darželio „Berželis“ bendruomenė noriai dalyvauja projekto „Sveikatiada 2021–2022“ veiklose. Gegužės mėnesio užduotis – šokis. Savo „Sveikatiados“ šokį vaikai skyrė Ukrainos vaikams.

Telšių lopšelyje-darželyje „Berželis vos nežlugo turėjusi įvykti Atvelykio šventė. Dingo gaidelis. Lapė nupešė jam uodegą. Bet labai draugiški „Berželio“ vaikai puolė ieškoti gaidelio, norėdami jam padėti.

Telšių lopšelio-daželio „Berželis“ „Riešutėlių“ ir „Varliukų“ grupių ansamblis dalyvauja net dviejų miestų gimtadieniuose: Radviliškiui sukanka 455 metai, o Klaipėdos miestui – 770.

Mūsų darželio lakštingala Sofija Šimkevičiūtė, kartu su mokytoja Rasa Stefanavičiene, sveikino Radviliškį su gimtadieniu, siųsdamos muzikinį sveikinimą „Ačiū, Tėvyne“.

„Viščiukų“ grupės vaikučiai su mokytoja Vida, pakalbėję apie verbų tradicijas, pabandė sukurti verbą popieriaus lape, kūrybai naudodami netradicines kūrybos priemones – vienkartines šakutes. Su džiaugsmu vaikai išbandė naujus kūrybos būdus.

Visą savaitę „Viščiukų“ grupės ugdytiniai, kartu su mokytoja Vida, aiškinosi, ką žino apie sveiką mitybą. Ypač vaikai išskyrė vaisių ir daržovių svarbą, susipažino su jų pavadinimais, kūrė įvairius meninius darbelius.

Telšių lopšelio-darželio „Berželis“ „Riešutėlių“ grupės vaikai ir mokytoja Regina Klemovienė dalyvauja tarptautiniame švietimo įstaigų bendruomenių emocinės raiškos ir jausmų projekte „Jie mieli ir skirtingi, bet ne visi laimingi“.

„PIŽAMŲ DIENELĖ DARŽELYJE“

 

Vieną dieną „Voveriukų“ grupės vaikai į darželį ėjo ne taip kaip kasdien. Pižamų dieną vaikai galėjo atsinešti mylimą žaisliuką ir apsirengti...pižamą.

Telšių lopšelis-darželis „Berželis“ įsijungė į Lietuvių kalbos dienų renginius Lietuvos įstaigose, kurias organizavo Valstybinė lietuvių kalbos komisija. Lietuvių kalbos dienų tikslas – didinti lietuvių kalbos prestižą, stiprinti lietuvių kalbos mokymosi motyvaciją.

Pasaulinei Žemės dienai paminėti Telšių lopšelio-darželio „Berželis“ bendruomenė vykdė akciją „Papuoškime pavasariškai medelį“, kad sugrįžusiems giesmininkams būtų linksma gyventi.

Grūdu grūdu čiulkinėlį,

Bėgs pelytė vandenėlio...

 

Mažieji darželio ugdytiniai „Obuoliukai“ Vandens dieną labai smagiai įsijungė į darželio bendrus renginius.

Kovo 22 diena – Pasaulinė Vandens diena. Tradiciškai, ryte, vaikų tėveliai kviečiami išgerti stiklinę gaivaus vandens. Darželio darbuotojų ir vaikų aprangoje dominuoja mėlyna – vandens – spalva. Grupėse vyksta pokalbiai, atliekamos užduotys, vykdomi eksperimentai, piešiami piešiniai, žiūrimi filmukai apie vandens svarbą žmonių gyvybei, švarai, maistui, augalijai ir gyvūnijai.

Kovo 14–18 dienomis Telšių  lopšelio-darželio ,,Berželis“, „Varliukų“, „Riešutėlių“ ir „Voveriukų“ grupių vaikai, nebe pirmą kartą, dalyvavo Socialinio emocinio ugdymo draugiškojoje olimpiadoje „DRAMBLIADA 2022“. Vaikai labai noriai atliko užduotėles, kalbėjo apie jausmus, mokėsi būti maloniais, pasakyti draugams komplimentus, valdyti savo emocijas.

Kovo 21 d. Pasaulinė žmonių su Dauno sindromu diena. Tą dieną Telšių lopšelio-darželio „Berželis“ „Viščiukų“ ir „Varliukų“ grupės vaikučiai bei jų mokytojos, mūvėdami skirtingas kojines, taip išreiškė palaikymą ir toleranciją žmonėms su Dauno sindromu ir jų šeimoms.

EUROPOS MUZIKOS DIENA MOKYKLOJE
 

Kovo 15–oji Europos muzikos diena mokykloje (EuDaMus), kuri neaplenkė ir „Berželio“ bendruomenės. Ten kur muzika – nelieka vietos barniams, pykčiui, nesutarimams. Muzika turi daug gražių spalvų, kurias vaikai „parodė“ ant takelių į darželį.

„GYVASIS TAUTOS ŽIEDAS"

Telšių lopšelio-darželio „Berželis“ bendruomenė, minėdama 32–ąsias Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo – 1990 metų kovo 11–osios – metines įsilieja į pilietinę iniciatyvą „GYVASIS TAUTOS ŽIEDAS“.

Telšių lopšelio-darželio "Berželis" ugdytiniai supranta, kokia vertybė yra laisvė. Visą savo meilę Tėvynei jie sudėjo  darbelių parodą "Mano gimtinė – tai mes.

Mūsų darželio ugdytinė Sofija Šimkevičiūtė (4 m.) dainuodama lietuvių liaudies dainą „Lietuvos šalelėj“ dalyvauja net trijuose festivaliuose: IV-ajame Respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų virtualiame liaudies dainų festivalyje „Iš dainelių iš dainų vainiką Lietuvai pinu 2022“, šalies ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų bei pedagogų festivalyje „Lietuvos spalvos 2022“ ir Respublikiniame ikimokyklinių įstaigų mažųjų talentų muzikos festivalyje „Jievaras“.

KAZIUKO TURGUS

 

Kartu su pavasariu ateina ir pirmoji pavasario šventė – Lietuvos globėjo Šv. Kazimiero diena. Priešmokyklinio ugdymo grupės „Varliukai“ ir „Riešutėliai“ dainomis ir šokiais pakvietė visą darželio bendruomenę sugurgėti į Kaziuko turgų. Prasidėjus pirkimui–pardavimui–mainymui– atidavimui, mugė užvirė it didžiulis skruzdėlynas.

UŽGAVĖNĖS TELŠIŲ LOPŠELYJE-DARŽELYJE „BERŽELIS“

 

Nuo seno žmonės sakydavo: „Jei Užgavėnių nešvęsi, tai visus metus nuo blogio neatsiginsi. Užgavėsi – bėdų neturėsi“. Telšių lopšelis-darželis „Berželis“ iš visų jėgų varė visas bėdas ne tik iš savo kiemo, miesto, bet ir iš viso pasaulio.

KARTU PASKAITYKIME KNYGELĘ

 

Rašto ženklai ir simboliai mus supa visur, todėl skaitymas yra vienas pagrindinių gebėjimų, būtinų beveik kiekvienoje gyvenimo srityje. Knygų skaitymas lavina vaizduotę, išmokstama naujų žodžių, sužinoma daug naujų dalykų. Todėl verta draugauti su knyga.

„KAIP PASIMATUOTI DRAUGYSTĘ”

Priešmokyklinių grupių „Varliukai“ ir „Riešutėliai“ vaikams psichologės Miglės Motiejūnienės suorganizuotas užsiėmimas ,,Kaip pasimatuoti draugystę“, kurį inicijavo Telšių visuomenės sveikatos biuras, paliko didelį įspūdį ir patyrimą, kaip gautas žinias galima panaudoti kasdienėje veikloje.

„VARLIUKŲ“ GRUPĖS VAIKAI K. PRANIAUSKAITĖS VIEŠOJOJE BIBLIOTEKOJE

 

Telšių lopšelio-darželio „Berželis“ priešmokyklinės grupės „Varliukai“ vaikai lankėsi Telšių K. Praniauskaitės bibliotekoje, vaikų skyriuje.

Šiame, technologijų amžiuje, kai net knygas galima skaityti ekrane, pamirštama popierinės knygos reikšmė vaiko gyvenime. Mokome vaikus pažinti raides, jas jungti į skiemenis, skiemenis bandyti jungti į žodelius. Atsiranda noras „skaityti“ iliustracijas, jas sieti su žodžiu. Grupėje turimos knygutės jau „perskaitytos“, todėl pasiūlėme vaikams apsilankyti miesto bibliotekoje.

LAISVĖS GYNĖJŲ DIENA „VARLIUKŲ“ GRUPĖJE

 

Telšių lopšelio-darželio „Berželis“ priešmokyklinės grupės „Varliukai“ vaikai, paminėjo Laisvės Gynėjų dieną. „Kas mes esame?“, „Kokia kalba kalbame?“, „Kur galime keliauti?“. Atsakymus į šiuos ir panašius klausimus, vaikai išgirdo pokalbio prie žvakių ir improvizuoto laužo metu.

KAIP LINKSMINASI SPALVOS....

 Nors oras nelepina, už lango niūru ir šalta „Voveriukų“ grupėje linksminasi spalvos. Kartu su mokytoja Asta Šalkauskiene, vaikai visą savaitę eksperimentavo spalvomis. Vaikai išradingai jas mokėsi įsiminti, maišė, iš kelių spalvų darė vieną, žiūrėjo kaip tirpsta ir vandenį dažo „Skittles“ saldainiukai.

SAUSIO 13-OJI TELŠIŲ LOPŠELYJE-DARŽELYJE "BERŽELIS"

 

SAUSIO 1-OJI – LIETUVOS VĖLIAVOS DIENA

Sausio 1-ąją minima Lietuvos vėliavos diena. Logopedė Jolanta su „Viščiukų“ grupės ugdytiniais: Vilandu, Augustu, Emiliju, Vakare ir Tinu, prisijungė prie Respublikinės ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų virtualios akcijos – parodos „LIETUVOS TRISPALVĖ“.

TELŠIŲ LOPŠELIO-DARŽELIO „BERŽELIS“ ,,RIEŠUTĖLIŲ“ GRUPĖS VAIKAI IR ADVENTO KALENDORIUS

 

„Nykštukų akademijos“ edukatorių komanda prieš šventes parengė užduočių vaikams priemonę – Advento kalendorių, kurį tėvelių pagalba parūpinome ,,Riešutėlių“ grupės vaikams. Tai kūrybingos, lavinančios, supažindinančios su Kalėdų tradicijomis ir papročiais užduotys.

Telšių lopšelio-darželio „Berželis“ ,,Riešutėlių“ grupės vaikai, lydimi mokytojos Reginos ir mokytojos padėjėjos Rožės, aplankė Katedros aikštę ir biblioteką.

Vaikai grožėjosi dvikamiene Katedros aikštėje papuošta Kalėdų egle ir domėjosi Prakartėle. K. Praniauskaitės bibliotekos vaikų literatūros skyriuje apžiūrėjo kūrybinio projekto ,,Gerumo delnai“ parodą, rado savo pieštus delniukus.

Telšių lopšelio-darželio „Berželis“ „Voveriukų“ grupės tercetas: Sofija, Taja ir Aleksas bei muzikos vadovė Rasa, su dainele „Ačiū Dievuliui“ dalyvauja dviejuose respublikiniuose ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo festivaliuose: „Dainuoju su mokytoju, mama, tėčiu, sese, broliu, draugais...“ ir Advento giesmių ir Kalėdinių dainų „Angelo sparnas“.

Patys mažiausi Telšių lopšelio-darželio „Berželis“ „Obuoliukų“ grupės vaikučiai davė šaltukui darbo. Kartu su mokytoja Sonata, pridėjo į indelius įvairių smulkmenų ir, užpylę vandeniu, paliko per naktį lauke ant palangės.

Telšių lopšelio-darželio „Berželis“ „Riešutėlių” grupės vaikai dalyvavo Telšių rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojų metodinio būrelio organizuotame projekte ,,Herbas vaiko akimis“, skirtame Telšių miesto 230-ųjų metinių paminėjimui. 

Telšių lopšelio-darželio „Berželis“ „Voveriukų“ grupės vaikučiai, drauge su mokytoja Asta, smagiai padirbėjo. Žiema – ledų metas. Tad „voveriukai“ pasigamino pačių skaniausių, spalvingiausių, saldžiausių ir šalčiausių ,,ledų“. O kad visai nesušaltų, dar pasidarė ir po ,,puodelį arbatos“.

Telšių lopšelio-darželio „Berželis“ erdvėse sužibo širdies šilumos ugnelės. Ačiū visiems, kurie pasidalino šia šiluma.

ADVENTO LAUKIMAS

Vėl sudegė metai. sutirpo lyg žvakė...

Ir stovim nustebę, sumišę, apstulbę:

Ar viską padarėm, ar viską pasakėm,

Ar kantriai kentėjom, ar stipriai mylėjom,

Neklupom, neklydom ir kaltę atleidom?

Vėl geidžiame būti, svajoti ir kurti,

Ieškoti sau laimės, suteikti palaimos,

Visiems, kuriuos mylim,

Visiems, kas mus myli...

SAULĖTAS IR SMAGUS BIRŽELIS LOPŠELYJE-DARŽELYJE „BERŽELIS“

 

Mes, darželio „Berželis“ birželio mėnesio komanda, stengėmės, kad ugdytinių diena darželyje būtų įdomi, skatinanti tyrinėti, pastebėti, aktyviai ir saugiai veikti, grūdintis, ugdytis socialiai. Palankus oras leido pramogauti:  kūrybiškai  paminėjome Vaikų gynimo ir Rasos (Joninių) dienas, aktyviai sportavome ne tik darželio teritorijoje, bet ir miesto stadione.

TELŠIŲ LOPŠELIO-DARŽELIO „BERŽELIS“ DIREKTORĖS PAREIGAS PRADĖJO EITI

REGINA LUKAUSKIENĖ

 

Gegužės 11 dieną įvyko konkursas laisvoms Telšių lopšelio-darželio „Berželis“ direktoriaus pareigoms eiti. Atranką laimėjo Regina Lukauskienė. Naujoji lopšelio-darželio „Berželis“ direktorė pareigas pradėjo eiti birželio 1 d. Tarptautinę vaikų gynimo dieną.

SUSITIKIMAS SU TELŠIŲ APSKRITIES VYRIAUSIOJO POLICIJOS KOMISARIATO PAREIGŪNŲ KOMANDA, BEI JŲ DRESUOTAIS ŠUNIMIS

 

Vieną gražų gegužės rytą Telšių lopšelį-darželį „Berželis“ aplankė netikėti svečiai – Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnų komanda su dresuotais šunimis. Policijos kinologas Tomas Taurinskis su savo augintiniais pademonstravo, kaip šunys vykdo įvairiausias komandas, kurias nurodo jo šeimininkas.

PRIEŠMOKYLINUKŲ IŠVYKA PRIE ILGIO EŽERO

 

Nuostabų gegužės 31 dienos rytą priešmokyklinės ,,Kiškučių“ grupės vaikai su mokytojomis, užbaigdami mokslo metus, mokykliniu autobusiuku išvyko prie Ilgio ežero. Vaikai nužingsniavo apie 5000 žingsnių. Bet keliavo ne paprastai, o turėdami užduotį – būti sekliais ir gamtoje surasti tam tikrus objektus.

PAVASARINĖ TALKA – GYVENKIME DAR GRAŽIAU!

 

Sakome AČIŪ visiems Telšių lopšelio-darželio „Berželis“ bendruomenės nariams, kurie prisidėjo prie šios pavasarinės talkos ir padėjo pasiekti pagrindinį tikslą – susitvarkyti darželio teritoriją, bei paruošti smėlio dėžes privežant į jas smėlio.

KONKURSAS „UŽKANDŽIŲ FIESTA“

 

 

Moksliniais tyrimais įrodyta, užkandžiai tarp valgių yra būtini, kad būtume sotūs, o medžiagų apykaita būtų aktyvi. Žinoma, svarbu pasirinkti sveikus ir subalansuotus užkandžius. Tradiciniai naudingi sveiki užkandžiai yra vaisiai, daržovės, pilno grūdo batonėliai, vaisiai.

TELŠIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „BERŽELIS“ DALYVAVO APLINKOSAUGINIAME PROJEKTE

 

Telšių lopšelio-darželio „Berželis“ bendruomenė prisijungė prie aplinkosauginio projekto „Kartu už žalesnį rytojų“, kurį organizavo Telšių moterų LIONS klubas. Šio projekto tikslas –  įtraukti vaikus į aplinkosauginę veiklą ir ugdyti aplinkai draugišką bei jautrią ateities kartą.

KONKURSAS „MANO ŽALIOJI PALANGĖ“

 

Telšių Lopšelio-darželio „Berželis“ bendruomenė aktyviai dalyvavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro ir Vilniaus universiteto botanikos sodo organizuojamame ekologiniame konkurse „Mano žalioji palangė“. Konkurso dalyviai sudarė palangių apželdinimo planus ir grupėse įsirengė žaliąsias palanges.

DOVANOS „VAISIŲ IR DARŽOVIŲ BEI PIENO IR PIENO PRODUKTŲ VARTOJIMO SKATINIMO VAIKŲ UGDYMO ĮSTAIGOSE“

 

Dalyvaudami „Vaisių ir daržovių bei pieno ir pieno produktų vartojimo skatinimo vaikų ugdymo įstaigose“ programoje sulaukėme smagių dovanų tai yra ugdomųjų kortelių žaidimų: „Maitinkis sveikai ir atsakingai“, „Daržas“, „Kaip atsirado ant stalo“, „Vaisių kelionė“.

SPALIO MĖNESĮ...

Judrūs žaidimai, naudojant interaktyvias grindis edukacinėje vidaus klasėje.

Tyrinėjimai, eksperimentai, kūrybiniai ieškojimai lauko erdvėse.

Visą mėnesį
Visą mėnesį

"Kiškučių", "Riešutėlių", "Varliukų" ir "Viščiukų" grupių emocinės programos "Kimochis" įgyvendinimas.

© 2016 Telšių lopšelis-darželis "Berželis"

1/25