top of page

LOGOPEDAS

Telšių lopšelio-darželio „Berželis“ vaikučiai su logopede Jolanta Mockevičiene dalyvavo projekte „Ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų įvairių kompetencijų ugdymas, panaudojant žaidimą, patyriminį ugdymą ir psichomotorinę veiklą“. Sakoma, jog emocijos nuspalvina dieną, todėl mokytojų vienas iš tikslų – palaikyti gerą vaikų nuotaiką.

Telšių lopšelio-darželio „Berželis“ logopedė Jolanta Mockevičienė ir priešmokyklinės „Riešutėlių“ grupės ugdytinis Matijus Zaveckis dalyvavo Kupiškio vaikų lopšelio-darželio „Saulutė“ organizuotame tarptautiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų aplinkosaugos projekte „Eglutę gaminu pats“.

PROJEKTAS „ŽAIDIMAI MOKO” TELŠIŲ LOPŠELYJE-DARŽELYJE „BERŽELIS“

 

Telšių lopšelio-darželio ,,Berželis“ vaikučiai su logopede Jolanta toliau keliauja atradimų, bandymų ir tyrinėjimų labirintais. Tęsiasi projektas ,,Ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų įvairių kompetencijų ugdymas, panaudojant žaidimą, patyriminį ugdymą ir psichomotorinę veiklą“.

PROJEKTAS „ŽAIDIMAI MOKO” „KIŠKUČIŲ” GRUPĖJE

 

Telšių lopšelio-darželio ,,Berželis“ logopedė Jolanta Mockevičienė ir mokytoja Marytė Kesminienė kartu su ,,Kiškučių“ grupės vaikučiais įgyvendino ilgalaikį prevencinį projektą ,,Žaidimai moko“.

ŽAIDIMŲ POPIETĖ „KIŠKUČIŲ“ GRUPĖJE

 

 

Žaidimai ir vaikai – neatsiejami vieni nuo kitų. Šalia vaiko visada gyvuos žaidimas, šalia žaidimo – vaikas. Vieniems žaidimas yra svajonės perkėlimo į realybę, kitiems – beribis kūrybos laikas.

KALBOS PAMOKĖLĖ MAŽIAUSIEMS ĮSTAIGOS UGDYTINIAMS

 

Telšių l/d „Berželis“ vis dar aktyviai vyksta Lietuvoje minimų lietuvių kalbos dienų renginiai. Lopšelio grupėje „Obuoliukai“ ir jaunesniojoje ikimokyklinėje grupėje „Varliukai“ logopedė L. Stasiulienė vedė ugdomąją veiklą taisyklingos kalbos formavimui.

„TAI AŠ“

 

 

Vykdant sveikatingumo projektą „Varliukų“ grupėje, logopedė L. Stasiulienė vedė kalbos pamokėlę „Tai aš“.

Žemaitijos metų startas Telšių lopšelio-darželio ,,Berželis“ bendruomenėje

 

Telšių l/d „Berželis“ bendruomenė sausio 28 dienos rytmetį susirinko į renginį „Konsakā, a monsakā?“ Renginys skirtas paminėti Lietuvoje Žemaitijos metais paskelbtus 2019-uosius metus ir tapo simboline jau vasario viduryje visoje  Lietuvoje prasidėsiančių  ir įstaigoje aktyviai minėsimų Lietuvių kalbos dienų įžanga. Akcentuota, jog rašytiniuose šaltiniuose Žemaitijos vardas pirmą kartą paminėtas prieš 800 metų (1219 m.).

bottom of page