top of page

       Telšių lopšelio-darželio pedagogės išbando bitutę-robotą ,,Bee-bot"!

  Telšių lopšelio-darželio pedagogės kassavaitinių metodinių susirinkimų   metu ne tik dalinasi profesinėmis aktualijomis, gerąja patirtimi, tačiau ir praktiškai išbando įsigytas naujas ir švietime naujausias ugdymo priemones... Šįkart direktorė Irena Daubarienė pristatė bitutės-roboto ,,Bee-bot" veikimo principus ir kūrybiškus jo panaudojimo ugdyme būdus.

Kas yra "Bee-bot" ?

   ,,Bee-Bot robotas – tai visame pasaulyje populiari ugdymo priemonė, skirta patiems mažiausiems ir smalsiausiems vaikams. Šis spalvingas, lengvai valdomas ir draugiškas mažasis robotukas yra puiki priemonė mokytis iššifravimo bei problemų sprendimo, programavimo pradmenų. Be jokios abejonės, vaikus sužavės tai, kad mokytis su Bee-Bot yra neįtikėtinai smagu!“ (Iš BMK pamokų).    

        Geroji metodinė patirtis ugdymui naudojant šviesos stalą

   Vyr. auklėtoja Regina Andrejauskienė koleges pakvietė į atvirą veiklą trimečių ,,Voveriukų“ grupėje, kur pristatė pačios sukurtas priemones ir šviesos stalo panaudojimo galimybes ugdyme. 

Metodinės priemonės smulkiajai motorikai lavinti

 

Telšių lopšelyje-darželyje „Berželis“ balandžio 12 d. logopedė L. Stasiulienė įstaigoje dalijosi gerąja patirtimi su darželio pedagogėmis. Buvo surengtas teorinis-praktinis užsiėmimas-diskusija tema „Inovatyvūs smulkiosios motorikos lavinimo pratimai“.

Darželio pedagogės, logopedė pristatė savo pagamintas originalias, funkcionalias metodines priemones, skirtas sudominti bei lavinti pirštukus. Rankučių žaidimai – ne tik puikus būdas paskatinti kalbėti, sukaupti dėmesį, mąstyti, bet ir smagi pramoga.

 

Logopedė metodininkė Laura Stasiulienė

bottom of page