SVEIKATOS STIPRINIMO VEIKLA 

    Nuo 2019 m. gruodžio 10 d. iki 2024 m. gruodžio 10 d. Telšių lopšelis-darželis „Berželis“ pripažintas sveikatą stiprinančia mokykla.

     Sveikatą stiprinančios mokyklos tikslas – stiprinti mokinių ir kitų mokyklos bendruomenės narių fizinę, protinę, dvasinę sveikatą, gilinti sveikatos žinias bei formuoti sveikos gyvensenos įgūdžius, bendromis mokytojų, medikų, šeimos bei visuomenės pastangomis kurti integruotą, visa apimančią sveikatos stiprinimo sistemą bei sveikatai palankią aplinką.

21/01/2021

„PUSRYČIAI MADINGA!”

                      Moksliniais tyrimais įrodyta, kad maistas turi didžiulė reikšmę sveikatai. Vaiko atminčiai, savijautai, susikaupimui  ir  emocinei būsenai  yra itin  svarbūs sveiki pusryčiai. Nevisi vaikai mėgsta pusryčiauti, tačiau pusryčiauti būtina. Nuo naudingų ir maistingų pusryčių prasideda pilnavertė vaikų mityba. Pusryčių valgymas iškart atsikėlus ar rytinis skubėjimas, gali būti viena iš priežasčių, kodėl vaikai nenori valgyti ryte. Labai svarbu, kad pusryčiams būtų skiriama pakankamai laiko, vaikai valgytų ramiai ir neskubėdami. Kaip paskatinti vaikus pusryčiauti? Telšių lopšelio-darželio „Berželis“ mokytojų padėjėjos priėmė iššūkį „Pusryčiai madinga“ ir noriai įsijungė į veiklą, kad parodytų vaikams, kokie puikūs ir skanūs gali būti pusryčiai.

30/11/2020

ANTRAS MĖNUO SU „FUTBOLIUKO“ PROJEKTU

 

Baigėsi antras mėnuo, kai dalyvaujame futboliuko projekte. Šį mėnesį vaikai toliau mokėsi varyti kamuolį tiesiai, į šoną. Tik labai gaila, kad dabartinė situacija neleido susitikti su kitos grupės „futboliuko“ dalyviais ir parungtyniauti tarpusavyje.

17/11/2020

FUTBOLIUKO DOVANOS

Telšių lopšelis-darželis „Berželis“ dalyvauja programos „Sugrąžinkime vaikus į stadionus“  2020–2021 metų projekte „Futboliukas“. Šiandien mūsų įstaigą pasiekė dovanos: kamuoliai, marškinėliai, knygutės, kurios padės įgyvendinti  šį projektą. Ačiū organizatoriams!

                                                                                                                                Telšių l/d „Berželis” informacija

17/11/2020

„10 000 ŽINGSNIŲ YRA VIENI JUOKAI!

   „Sveikatiada“ – tai ilgalaikis sveikos gyvensenos ugdymo projektas, kuris vyksta jau 11 metų. Tai projektas,suteikiantis vaikams žinių ir praktinių įgūdžių apie sveikatą, mitybą ir fizinį aktyvumą.  Projekto metu organizuojami  įdomūs ir patrauklūs renginiai, kurie skirti plėsti vaikų  žinias ir supratimą sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo srityse.

11/11/2020

„AKTYVIAI, DRAUGIŠKAI, SVEIKAI“

Siekdami skatinti su sveikata susijusių mokinių naudingų įpročių, vertybių ir elgesio formavimąsi, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras kvietė dalyvauti iniciatyvoje „Aktyviai, draugiškai, sveikai“. Iniciatyva – tai savanoriškas Lietuvos mokyklų bendruomenių renginys, kurio tikslas – atkreipti mokyklų bendruomenių (ypač ugdytinių) dėmesį į sveikos gyvensenos ir sveikatos stiprinimo svarbą. 

Šios iniciatyvos tikslas gerai pažįstamas ir nuolat bei nuosekliai įgyvendinamas Telšių l/d „Berželis“ bendruomenėje. Siekiant sėkmingai įgyvendinti iniciatyvą šį rudenį buvo įgyvendinamos šios temos:  judėjimo galia, sužalojimų prevencija,vaisių ir daržovių nauda sveikatai, asmens burnos higienos svarba, miego galia, gamtos sauga. Iniciatyvos metu buvo naudojami patys įvairiausi sveikatos žinių perdavimo, įgūdžių ir įpročių formavimo būdai bei metodai, atitinkantys vaikų amžių.

21/10/2020

„AKTYVIAI, DRAUGIŠKAI, SVEIKAI“

Siekdami skatinti su sveikata susijusių mokinių naudingų įpročių, vertybių ir elgesio formavimąsi, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras kviečia dalyvauti iniciatyvoje „Aktyviai, draugiškai, sveikai“. Iniciatyva – tai savanoriškas Lietuvos mokyklų bendruomenių renginys, kurio tikslas – atkreipti mokyklų bendruomenių (ypač ugdytinių) dėmesį į sveikos gyvensenos ir sveikatos stiprinimo svarbą. 

6/10/2020

„KELIONĖ SU VABALIUKU”

Pačios mažiausios lopšelio grupės „Obuoliukai” vaikai taip pat dalyvauja iššūkyje „10 000 žingsnių yra vieni juokai“.

1 / 1

Please reload

1/19