„Varliukų“ grupės vaikai aplankė PGT

    Kaip tarėm, taip ir padarėm, – aplankėm Domuko tėtės darbovietę – Priešgaisrinę Gelbėjimo Tarnybą.

   Susipažinimą pradėjome apžiūrėdami patalpas: vaikai nustebo pamatę erdvią virtuvę, kurioje tuo metu labai kvepėjo (artėjo pietų metas), džiaugsmo suteikė pažadėtas siurprizas: vamzdžiu iš antro aukšto nusileidęs gelbėtojas. Tačiau didžiausio susidomėjimo sulaukė mokomieji filmukai apie tai, kaip elgtis kilus gaisrui ir kaip elgtis gamtoje. Manau, kad tokių atidžių klausytojų PGT dar neturėjo. Esame labai dėkingos šiai tarnybai už puikią, vaikams suprantamą prevencinę medžiagą.

   Ekskursijos kulminacija – gaisrininkų-gelbėtojų turimos technikos apžiūra. Žinoma, kad viską norėjosi paliesti, pasimatuoti, norėjosi  ir pavairuoti bei į valtį įlipti, norams nebuvo galo. Kupini įspūdžių ir gerų norų (užaugus padėti gelbėti žmones), iškeliavome atgal. Vaikai sakė, kad buvo nuostabu, tik nesuprato, „kodėl išėjom nepavalgę – juk virė!“ Kai  išsiaiškinom, linksmai pajuokaudami parkeliavome į darželį, kur ir mūsų laukė pietūs.

  Dėkojame Domuko tėveliui, kad rado laiko vaikučiams ir lydintiems mus administracijos darbuotojams už pagalbą ekskursijų metu.

 

   Vyr. auklėtoja S.Balčiūnienė

7
7

press to zoom
1
1

press to zoom
8
8

press to zoom
7
7

press to zoom
1/8
1/38
Bendruomenės savitumas

SVEIKAS, TYRINĖJANTIS, POZITYVUS VAIKAS,

ugdomas:

  • netradicinėse edukacinėse erdvėse;

  • naudojant sukauptas sveikatos stiprinimo, pramogines, eksperimentines, edukacines priemones;

  • per kryptingai plėtojamą patirtinį ugdymąsi;

  • per visos bendruomenės pozityvią komunikaciją ir komandinį darbą.