Penktasis tarptautinio Erasmus+ projekto partnerių susitikimas Briuselyje

     Jau antrus metus Telšių lopšelio-darželio ,,Berželis“ bendruomenė įgyvendina tarptautinį Erasmus+ programos projektą ,,Žingsniuojame į atsinaujinantį požiūrį", kurio esmė: ugdyti teisingą ir darnų vaikų požiūrį į ekologiją, žemės išteklių naudojimą, šiukšlių rūšiavimą, dalintis gerąja patirtimi su projekto partneriais katalonais, lenkais, rumunais.

2018 m. sausio mėn. įvyko jau penktasis partnerių susitikimas – vykdomų veiklų ir numatomų planų aptarimas – Briuselyje. Jame Lietuvai atstovavo Telšių l/d ,,Berželis", o įstaigai – direktorė Irena Daubarienė ir projekto koordinatorė Danutė Raudienė. Tarptautinė partnerių komanda apsilankė Europos parlamente, kuriame ypač svetingai mus priėmė po jį lydėjusi čia dirbanti lietuvė Ringailė Razauskienė.

   Telšių lopšelio-darželio ,,Berželis“ atstovės su partneriais pasidalino specialia dovana – projekto ,,Žingsniuojame į atsinaujinantį požiūrį“ 2018 m. kalendoriumi, kuriame pristatomi visi jau įvykę tarptautiniai partnerių susitikimai bei projekto įgyvendinimo metu vykdytos veiklos, sukurti darbeliai, ugdymo priemonės.

   Jau aplankę partnerius jų šalyse, projekto baigiamąjį susitikimą suplanavome Lietuvoje, Telšiuose, lopšelyje-darželyje ,,Berželis“, jis įvyks Žemaitijos sostinės šventės savaitę, birželio 4–9 dienomis.

 

Irena Daubarienė,

Telšių lopšelio-darželio ,,Berželis“ direktorė 

SAM_6226
SAM_6226

press to zoom
SAM_6212
SAM_6212

press to zoom
SAM_6205
SAM_6205

press to zoom
SAM_6226
SAM_6226

press to zoom
1/31
Bendruomenės savitumas

SVEIKAS, TYRINĖJANTIS, POZITYVUS VAIKAS,

ugdomas:

  • netradicinėse edukacinėse erdvėse;

  • naudojant sukauptas sveikatos stiprinimo, pramogines, eksperimentines, edukacines priemones;

  • per kryptingai plėtojamą patirtinį ugdymąsi;

  • per visos bendruomenės pozityvią komunikaciją ir komandinį darbą.